Contact

Map Wallingatan, Stockholm

MOMENT PROJEKTKONSULT AB

Wallingatan 20, 2nd floor
111 24 Stockholm

Org no: 556608-3662
Phone: +46 8 400 115 50

info@moment.se

LinkedIn | Twitter | Instagram | Facebook | Google+

Find us at Google Map

CEO AND SALES

Erik Sjöberg, vd på moment.se

Sjöberg, Erik
CEO
+46 733 574 574
LinkedIn
erik.sjoberg@moment.se

Zoran Stojcevski

Stojcevski, Zoran
Senior partner, försäljningschef
+46 733 574 578
LinkedIn
zoran.stojcevski@moment.se

Filippa Funck

Funck, Filippa
Sales and Delivery Manager
+46 703 600 3 38
LinkedIn
filippa.funck@moment.se

TEAM

Marianne Almin

Almin, Marianne
Controller
+46 707 736 451
LinkedIn
marianne.almin@moment.se

Joakim Berg

Berg, Joakim
Senior Project Manager
+46 767 642 880
LinkedIn
joakim.berg@moment.se

Magnus Björkdahl

Björkdahl, Magnus
Senior partner
+46 702 552 223
LinkedIn
magnus.bjorkdahl@moment.se

Fredric Broström

Broström, Fredric
Senior partner
+46 709 077 788
LinkedIn
fredric.brostrom@moment.se

Tommy Bäckman

Bäckman, Tommy
Head of Communications
+46 761 098 045
LinkedIn
tommy.backman@moment.se

Anna Dahlström

Dahlström, Anna
Partner
+46 761 098 080
LinkedIn
anna.dahlstrom@moment.se

Mats Edberg

Edberg, Mats
Senior partner
+46 708 218 37
LinkedIn
mats.edberg@moment.se

Jonas Ekberg

Ekberg, Jonas
Consultant Manager
+46 733 574 571
LinkedIn
jonas.ekberg@moment.se

Anders Eklund

Eklund, Anders
Partner
+46 702 137 701
LinkedIn
anders.eklund@moment.se

Yvonne Fängström, project manager on moment.se

Fängström, Yvonne
Senior Project Manager
+46 761 098 081
LinkedIn
yvonne.fangstrom@moment.se

Peter Gebhardt, konsultchef på moment.se

Gebhardt, Peter
Senior Project Manager
+46 725 323 779
LinkedIn
peter.gebhardt@moment.se

Per Högberg, projektledare på moment.se

Högberg, Per
Senior Project Manager
+46 733 574 572
LinkedIn
per.hogberg@moment.se

Källman, Tommy
Senior Project Manager
+46 705 480 448
LinkedIn
tommy.kallman@moment.se

Patrik Larsson, projektledare på moment.se

Larsson, Patrik
Partner
+46 761 098 084
LinkedIn
patrik.larsson@moment.se

Helene Ljungh

Ljungh, Helene
Senior Project Manager
+46 724 527 699
LinkedIn
helene.ljungh@moment.se

Per Neding

Neding, Per
Senior partner
+46 705 323 500
LinkedIn
per.neding@moment.se

Maria Nylén-Lindgren

Nylén-Lindgren, Maria
Accounting
LinkedIn
maria.nylen-lindgren@moment.se

Peter Sakar

Sakar, Peter
Senior partner
+46 737 452 782
LinkedIn
peter.sakar@moment.se

Johanna Tinnis

Tinnis, Johanna
Partner, CFO
+46 709 328 426
LinkedIn
johanna.tinnis@moment.se

Göran Westblom

Westblom, Göran
Senior partner
+46 70 885 10 29
LinkedIn
goran.westblom@moment.se

Malin Ödman Eriksson

Ödman, Malin
Project Manager
+46 768 840 678
LinkedIn
malin.odman@moment.se

Vad kan vi hjälpa dig med?